هزینه کاشت ابرو مردانه

قیمت کاشت ابرو مردانه در تهران

امروزه قیمت کاشت ابرو مردانه یکی از رایج ترین سوالات مردانی است که به کلینیک ما مراجعه می‌کنند. زیرا کاشت ابرو به یکی از محبوب‌ترین جراحی های زیبایی هم در زنان و هم در مردان تبدیل شده است. کاشت ابروی مردانه می تواند زیبایی و جذابیت شما را دو چندان کرده و تغییرات زیادی را در چهره شما ایجاد کند. در این صفحه قصد داریم، به بررسی کامل هزینه کاشت ابرو مردانه  بپردازیم.

بیشتر بخوانید : هر آنچه که باید قبل از کاشت ابرو بدانید، صفحه کاشت ابرو ، را مطالعه کنید.

هزینه کاشت ابرو مردانه در تهران چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو در تهران در کلینیک های مختلف بسته به دستمزد دریافتی پزشک متغیر است. از طرفی هزینه کاشت ابروی مردانه به دلیل گرافت موها در مردان در مقایسه با کاشت ابروی زنانه کمی بیشتر است.  این هزینه به طور حدودی بین 15 تا 30 میلیون تومان متغیر است. برای اطلاع از هزینه دقیق لازم است، با پزشک خود در این مورد مشورت نمایید.

اطلاع از هزینه های کاشت

جهت مشاوره و اطلاع دقیق ازهزینه ها با این شماره تلفن تماس بگیرید.

هزینه کاشت ابرو مردانه به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه کاشت ابرو مردانه متغیر است و بستگی به مکان، تجربه و مهارت پزشک، نوع تکنولوژی مورد استفاده، و سطح نیاز به ترمیم دارد. در اینجا چندین عاملی که ممکن است بر هزینه کاشت ابرو مردانه تأثیر بگذارند، آورده شده‌اند:

  • محل جغرافیایی:  هزینه‌ها ممکن است بر اساس مکان جغرافیایی متغیر باشند. در شهرها و مناطق با هزینه زندگی بالا، هزینه‌ها ممکن است بیشتر باشد.
  • تخصص پزشک:  تجربه و تخصص پزشک که اقدام به کاشت ابرو می‌کند نقش مهمی در هزینه دارد. پزشکان با تجربه و شهرت بیشتر ممکن است هزینه بیشتری را درخواست کنند.
  • نوع تکنولوژی: نوع تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده نیز می‌تواند تأثیر داشته باشد. تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
  • تعداد جلسات مورد نیاز: تعداد جلساتی که برای کاشت ابرو نیاز است انجام شود نیز تاثیرگذار است. برخی از افراد ممکن است نیاز به چندین جلسه برای دستیابی به نتیجه مطلوب داشته باشند.
  • سطح ترمیم موجود:اگر نیاز به ترمیم موجود در ابروها وجود داشته باشد، ممکن است هزینه افزایش یابد.
  • تجهیزات بعد از عمل: هزینه‌های مربوط به مراحل مراقبت و تجهیزات بعد از عمل نیز ممکن است در هزینه نهایی تاثیرگذار باشند.

برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر و هزینه‌های اختصاصی، بهتر است با کلینیک کاشت ابرو راما تماس بگیرید. تا در مورد نیازهای خاص شما راهنمایی کنند و اطلاعات دقیق تری در ارتباط با هزینه‌ها ارائه دهند.

آیا هزینه ها در ایران برای کاشت ابرو مردانه مناسب است؟

ایران با تکنیک های پیشرفته کاشت ابرو، دوره های نقاهت کوتاه و بهترین نتایج ممکن، به عنوان یک مقصد قابل اعتماد کاشت مو شناخته می شود . اگر از ریزش ابرو رنج می برید، زمان آن رسیده است که برای کاشت آماده شوید.

مقایسه هزینه کاشت ابرو مردانه در کشورهای مختلف

برای کاشت ابرو مردانه در ایران از مجهزترین و بهترین تجهیزات استفاده می‌کنند، نه تنها در ایران

کشورهزینه کاشت
ایران800-1500 دلار
ترکیه2300 -8900 دلار
آمریکا3000-6000 دلار
مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *