Rating is disabled

بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران بالاترین تراکم + قیمت مناسب

امروزه یکی از بهترین روش های جوانسازی چهره کاشت ابروهاست که البته فارغ از جوان سازی برای افرادی که به هر دلیلی دچار ریزش دائمی ابروها شده اند گزینه مناسبی است. کاشت ابرو یکی از بهترین تکنیک ها برای از بین بردن آثار سوختگی و ریزش در ابرو است که در کم ترین زمان ممکن تغییرات و تاثیرات چشمگیری را به همراه دارد. کاشت ابروی طبیعی گزینه ای مناسب برای خانم ها و آقایانی است که مدام نیاز به آرایش ابروها و پوشاندن کچلی آن هستند.انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران از مهم ترین مواردی است که برای جلوگیری از کاشت مجدد ابرو باید مورد توجه و اهمیت قرار بگیرد.

اگر به دنبال روشی برای پر پشت کردن و یا از بین بردن آثار سوختگی و ریختگی ابروها هستید حتما کاشت ابرو طبیعی و دائمی بهترین گزینه خواهد بود. کاشت ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران به شما کمک می کند که به صورت دائمی از داشتن فرم و تراکم ایده آل در ابروهایتان لذت ببرید. این مطلب ارائه شده است تا شما را برای انتخاب کلینیک خوب برای کاشت ابرو دائمی و طبیعی همراهی نماید. برای ارتباط با ما می توانید از فرم و لینک تماس کمک بگیرید.

دسترسی سریع تر به مطالب

بهترین کلینیک کاشت ابرو چه ویژگی دارد؟

کاشت ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو که بتواند با توجه به فرم چهره تان ایده آل ترین حالت ممکن را ایجاد کند بسیار مهم است. شما برای کاشت ابرو طبیعی باید اقدامات قبل از کاشت ابرو را در نظر بگیرید و بعد از انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو نسبت به آن اقدام نمایید. دریافت مشاوره صادقانه و منطقی به شما کمک می کند که بهترین تصمیم را بگیرید. به یاد داشته باشید که کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که در آن گرافت های مو (شاخه ها) به ابرو منتقل می شوند هرچند که تکنیک انجام آن کاملا علمی است اما باید با هنر و سلیقه نیز توام شود. از این رو باید نمونه کارها و جراحی هایی که توسط مرکز انتخابی انجام شده است را مورد بررسی قرار دهید. هدف از پیوند ابرو رشد موهای جدید و ایجاد ظاهری پرتر در ابرو است که با ظاهر و آناتومی چهره فرد همخوانی داشته باشد.

کاشت ابرو به دلیل تغییر شکل طبیعی ابرو طرفداران زیادی دارد. مانند روند کاشت مو ، پزشک باید هر یک از موها را به صورت جداگانه در یک برش کوچک و زاویه‌دار دقیقاً در جهت خواب موهای طبیعی ابرو بکارد. اگر کاشت ابرو توسط جراح مجرب و با دقت کافی انجام نشود ممکن است به ظاهر دلخواه فرد نرسد

اینستاگرام کلینیک راما

از ریزش ابرو رنج می برند و به شدت دچار تضعیف فولیکول ها شده اند کاشت ابرو است. البته قبل از هر اقدامی بهتر است که به متخصص پوست مراجعه و علت را جویا شوید شاید راهکار های درمانی مناسبی برای شما در نظر گرفته شود که تراکم مناسب و رشد مجدد ابروها را بازیابید.

روش های کاشت ابرو

جراحان با تجربه

برای کاشت ابرو مهم ترین مساله تجربه ی جراح است. بهترین کلینیک کاشت ابرو به جراحان و متخصصین کاشت ابرو و کاشت مو مجهز است که تجربه و مهارت های بسیاری در این زمینه در اختیار دارند. تجربه کافی در این زمینه کمک می کند که تمامی چالش ها و احتمالات حین عمل به خوبی مدیریت شده و احتمال شکست پیوند ابرو کاهش یابد. جراح با تجربه به خوبی می داند که خواب ابرو ها را چگونه ایجاد کند و در زمان کاشت بهترین و ایده آل ترین تراکم را برای فرد در نظر می گیرد.تجربه و تخصص از مهم ترین موارد است. جراح باید علاوه بر تجهیز بودن به امکانات و دستگاه های پیشرفته دنیا بتواند از آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده کند. تخصصی که جراح برای کاشت ابرو در اختیار دارد همراه با هنر و تجربه نیز خواهد بود و در مجموع است که یک کار حرفه ای و نتیجه ای رضایت بخش را ارائه می کند.

تجهیزات و امکانات کافی

امکانات یک مرکز برای ارائه انواع روش های کاشت ابرو مهم است. بهترین کلینیک کاشت ابرو ابزارها و تجهیزات لازم برای برداشت گرافت ها و پیوند آن به ابرو ها را در اختیار دارند و به خوبی می توانند با توجه به شرایط و نیاز های مراجعین بهترین روش و تکنیک را ارائه نمایند. امکانات روز دنیا سرعت و دقت بیشتری را در اختیار جراحان قرار می دهد تا کاشت ابرو طبیعی تر و دائمی تر از سال های گذشته انجام شود. از این رو بروز بودن مرکز مد نظر بسیار حائز اهمیت است.تکنیک هایی که هر روزه ارائه می شوند به روز و با توجه به نیاز مراجعین است. طبیعتا با هر تکنیک دستگاه و ابزارهایی ارائه می شوند که کلینیک باید به آن مجهز و از آن ها استفاده کنند. روش های روز دنیا نیاز به تجهیزات همسو با تکنولوژی از مواردی است که باید به آن توجه کرد چرا که در نتیجه بعد از عمل تاثیر به سزایی دارد.

هزینه کاشت ابرو

هزینه منطقی و منصفانه

هزینه های کاشت ابرو در مراکز مختلف متفاوت است، اما قیمت نهایی که به شما ارائه می شود باید کاملا منصفانه و طبق تعرفه ها باشد. برخی از مراکز با ارائه قیمت های نجومی و غیر منطقی سعی دارند که خدمات خود راویژه تر و بهتر نمایش دهند اما مهم ترین مساله این است که یک مرکز معتبر و با اصالت هم زمان با ارائه خدمات با کیفیت مبلغ منصفانه ای را ارائه می کند که برای متقاضیان قابل پرداخت باشد. همچنین شما باید به مبالغ بسیار پایین برای کاشت ابرو هم دقت داشته باشید که ممکن است هزینه ی خیلی کم کاشت ابرو نشان دهنده ی کیفیت کم و یا ارائه خدمات ضعیف تر باشد. در نهایت شما باید اولویت را روی رضایت مندی مراجعین و نتیجه های نهایی کاشت در آن مرکز قرار دهید و نسبت به قیمت های کلی برای کاشت ابرو یک مبلغ منطقی را بپردازید.

ایمیل به کلینیک راما

ارائه مشاوره صادقانه

اخلاق خوب و ارائه مشاوره ای صادقانه باعث می شود که شما بهتر و راحت تر انتخاب کنید که در چه کلینیک یا مرکزی کاشت ابرو را انجام دهید. ممکن است انتظار شما از کاشت ابرو بسیار غیر منطقی و ناباورانه باشد که در این صورت باید با مشاوره های صادقانه نتیجه ی نسبی به شما اعلام شود که بعد از دیدن نتایج دچار سردرگمی و تعجب نشوید. اگر برخی شرایط و پیش زمینه های جراحی کاشت ابرو را در اختیار نداشته باشید ممکن است که نتیجه ی نهایی کمی با انتظارات شما متفاوت باشد، ممکن است حتی از آنچه تصور می کردید بهتر شود اما یک مرکز با تجربه ، مسئولیت این را دارد که به شما تمامی احتمالات و نتیجه های ناشی از آن را یاد آوری نماید و از دادن وعده های دور از انتظار و یا نتایج غیر قابل ارائه خودداری کند. این مساله باعث می شود که شما با آگاهی بیشتری برای انتخاب کلینیک کاشت ابرو اقدام نمایید

بهترین مرکز کاشت ابرو تهران

همیشه رضایت بیماران و مراجعین مهم است، نیاز است که افراد با توجه به خواسته هایی که دارند مورد توجه قرار بگیرند. البته برخی افراد هستند که دیدگاه منطقی ندارند و بدون در نظر گرفتن شرایط انتظارات خارج از حد دارند. انتظارات معقولانه و منطقی حق هر بیماری است که باید در زمان کاشت ابرو مورد توجه قرار بگیرد. رضایت مراجعین باید از هر چیز برای کلینیک مهم تر باشد. این مساله باعث می شود که محبوبیت مرکز دو چندان شده و توسط دیگران مورد تایید باشد. شما باید در کلینیکی کاشت ابرو انجام دهید که بعد از آن مجبور به کاشت مجدد نشوید.

یکی از مهم ترین مسائل برای انتخاب کلینیک کاشت ابرو این است که مراجعین و بیماران ایشان رضایت بالایی از عملکرد و جراحی های ایشان داشته باشند. میزان راضایت مندی مراجعین اهمیت ویژه ای دارد چرا که کارکرد و روند کاشت ابروها را نشان می دهد.دقت داشته باشید که در زمان مراجعه به مطب یا کلینیک حتما با بیماران و افرادی که تحت جراحی کاشت ابرو قرار گرفته اند صحبت کنید و میزان رضایتمندی ایشان از خدمات ارائه شده را جویا شوید. بهترین کلینیک باید توانایی کاشت ابرو در آقایان را نیز داشته باشد.

بهترین کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو در یک کلینیک مجهز و پیشرفته که تمامی امکانات و خدمات لازم برای انجام آن را در اختیار داشته باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بهترین کلینیک کاشت ابرو واژن باید بتواند آسیب های وارد شده به پوست و موهای شما را شناسایی کند و با در نظر گرفتن شرایط شما بهترین تکنیک کاشت ابرو را انتخاب نماید. تراکم بالا و انجام جراحی با متد روز دنیا از اولویت های جراحی کاشت ابرو است که در برخی از مراکز مورد توجه قرار نمی گیرد. اما در کلینیک راما شما با خیالی آسوده می توانید کاشت ابرو را انجام دهید.

روش های انتخاب بهترین مرکز کاشت ابرو

اگر فکر می کنید نیاز به کاشت ابرو طبیعی دارید، باید مشاوره های لازم در این خصوص را دریافت کنید. جراح به شما میگوید که آیا نیاز به کاشت دارید یا خیر؟ و یا اینکه تا چه میزان موفقیت در کاشت حاصل خواهد شد. بررسی و دقت در نوع مو و پوست شما از مواردی است که در بهترین مرکز کاشت ابرو مورد توجه قرار می گیرد.بنابراین در انتخاب مرکزی که می خواهید این اقدام را انجام دهید دقت ویژه داشته باشید.
در این بخش روش های انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو را اشاره کرده ایم:

بهترین روش ها برای انتخاب بهترین مرکز کاشت ابرو

مشاهده نمونه کارهای واقعی

شما با مشاهده نمونه کارهای واقعی کاشت ابرو که توسط مرکز انتخاب شده انجام شده است می توانید نتایج قبل و بعد را به خوبی بررسی کنید و میزان تغییرات، تمیزی کار و روند کاشت را متوجه شوید. با دقت در نمونه کارها می توانید مواردی مانند اصول کار، قرینه سازی، تراکم بعد از کاشت و تغییرات چهره را متوجه شوید. نمونه کارها باید واقعی و بدون نرم افزارهای ویرایشی تهیه شده باشند. برای مشاهده نمونه های کاشت ابرو می توانید از فیلم ها هم کمک بگیرید.

پرسش از مراجعین و بررسی میزان رضایت آن ها

قبل از اینکه برای کاشت ابروها اقدام کنید، مرکزی که انتخاب کرده اید را با دقت مورد بررسی قرار دهید. می توانید با حضور در کلینیک کاشت ابرو از مراجعین و افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند سوالاتی در خصوص روند کاشت و میزان رضایت آن ها بعد از آن بپرسید. این سوالات و پاسخ هایی که دریافت می کنید کمک بزرگی در کسب اطمینان شما برای انتخابی مصمم خواهد بود.

آپارات کلینیک راما

مراحل پیوند ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو

مرحله اول کاشت ابرو

در این مرحله فرم ابرو ها طراحی می شوند و با توجه به اجزای صورت و تمایل فرد ترسیم دقیقی از موقعیت تاج و دم ابروها در نظر گرفته می شود. قرینه سازی و ایجاد توازن در این مرحله بسیار مهم است و باید با دقت انجام شود.

مرحله دوم کاشت ابرو

در این مرحله قسمتی از سر که بانک موی مناسبی دارد انتخاب می شود و با ایجاد بی حسی نسبت به برداشتن فولیکول ها اقدام می شود. فولیکول های مورد استفاده باید از قسمت پشت سر برداشته شود و ایشان نیز باید بانک موی مناسبی در اختیار داشته باشند در غیر این صورت کاشت ابرو با موی دیگران امکان پذیر نیست.

جراحی کاشت ابرو حدودا دو الی 3 ساعت زمان لازم دارد . بعد از انتخاب بانک موی مناسب، تمامی قسمت ها بی حس شده و فولیکول های مورد نیاز از طریق برش های سطحی روی پوست برداشته می شود . البته تکنیک برداشت گرافت ها در روش های مختلف با توجه به شرایط فرد متقاضی متفاوت است.

در ادامه نیز گرافت های آماده شده تجزیه می شوند و بعد از زمینه سازی در قسمت هایی از ابرو که نیاز است پیوند زده می شوند.

مرحله سوم کاشت ابرو

مرحله چهارم کاشت ابرو

مرحله پنجم کاشت ابرو

ممکن است پیشنهاداتی از مراکز و کلینیک های مختلف داشته باشید.اما همچنان نسبت به انجام کاشت ابرو با تردید و دو دلی فکر کنید. حتما از یک مرکز معتبر و متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید و به هیچ عنوان عجولانه در این مورد تصمیم گیری ننمایید. می توانید چند مرکز معتبر و حرفه ای را مد نظر داشته باشید و با توجه به علاقه و انتخاب خود بهترین گزینه را انتخاب و این اقدام را انجام دهید. ما در این بخش پرسشنامه ای طراحی کرده ایم تا بتوانیم یک مشاوره اولیه و کاملا رایگان برایتان انجام دهیم. با پاسخگویی به سوالات این بخش ممکن است در تصمیم گیری راحت تر اقدام نمایید.

با انجام این تست و پاسخ دهی صادقانه به سوالات می توانید متوجه شوید که برای انجام کاشت ابرو چه مشکلات یا پیش زمینه هایی نیاز است. اگر صرفا نیاز به انجام کاشت ابرو برای ایجاد زیبایی بیشتر هم هستید بهتر است که این تست را امتحان کنید چرا که برخی از موارد برای کاشت ابرو مهم هستند و نیاز است که متقاضیان شرایط اولیه آن را در اختیار داشته باشند تا بتوانند این عمل زیبایی را انجام دهند.

آیا من نیاز به کاشت ابرو دارم؟

آزمون کاشت ابرو

آیا ابروهایتان دچار سوختگی و آسیب شده است؟

آیا دچار طاسی سکه ای در ابروهایتان هستید؟

آیا در اثر  مصرف داروهای اعصاب دچار ریزش ابرو شده اید؟

آیا در قسمت ابرو مشکل پوستی و جوشگاه وجود دارد؟

لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

0%

قسمت های مختلف ابرو

ابرو بخش های مهمی دارد که تغییر یا ریزش در هر قسمت آن تاثیرات بسیاری در چهره تان ایجاد می کند. ریزش ابروها که به دلایل مختلفی ایجاد می شود ممکن است در تاج ابرو یا دم آن ایجاد شود. در هر صورت ریختن ابروها به صورت دائمی باعث تضعیف ریشه ی آن شده و رشد ابروها را نیز متوقف می سازد. هر قسمت از ابروها خواب مشخصی دارند که با توجه به اهمیت تراکم آن چهره را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در این تصویر مهم ترین قسمت های ابرو مشخص شده است که در هر ناحیه امکان کاشت ابرو دائمی وجود خواهد داشت.

اجزای ابرو

تاج ابرو 

کمان ابرو 

دم ابرو

ممکن است تمام یا بخشی از ابروها دچار ریزش شوند، علت ریزش ابرو اگر مسائل ژنتیکی و یا دائمی باشد امکان رشد ریشه وجود ندارد .بهترین گزینه های درمانی برای افرادی که

در ادامه به برخی از موارد که باعث ریزش ابروها می شوند اشاره شده است :

کاشت ابرو برای چه کسانی توصیه می شود؟

ریزش ابروها ممکن است به هر دلیلی ایجاد شود اما مهم ترین موارد شامل دلایل زیر است :

مشکلات پوستی

افرادی که دچار ریزش ابرو در اثر مشکلات پوستی شده اند

برخی از بیماری های پوستی با تخریب بافت پوست و التهاب آن همراه هستند، خشکی بیش از اندازه و یا زخم در نواحی ابرو تاثیر به سزایی در ریشه ابرو ها داشته و کم کم آن را تضعیف می کند. برخی از بیماران مبتلا به پسوریازیس و پدیده تلوژن افلوریم ریزش ابروها را تجربه می کنند. بیماری دیگری به نام اسکلروز با ایجاد زخم روی پوست باعث ازبین رفتن فولیکول­ های مو و ریزش ابروها می­ شود. همچنین برخی زائده های پوستی هم بعد از ایجاد در زمان بهبودی زخم ها با ریزش ابروها همراه می شوند.

افرادی که ریزش ابرو در اثر مصرف دارو داشته اند

ابروها با مصرف داروی شیمیایی یا قرص های اعصاب تحت تاثیر قرار می گیرند، این داروها معمولا لیتیوم، هالدول، آمی تریپتلین، دوگزپین، ایمی پرامین هستند که با مصرف دوره های مداوم و طولانی فولیکول های مو را تخریب و باعث نازک شدن ابرو ها می شود. در نهایت فرد شاهد ابروهای بسیار بی جان و نازکی است که هر روزه تعداد زیادی از آن ریزش می کند. مصرف برخی از قرض های ضد بارداری و تستسترون هم با اختلال در هورمون ها همراه است که باعث می شود مو و ابروهایتان بریزد.

دارو
سرطان

افراد مبتلا به سرطان بعد از دوران بهبودی

در افراد مبتلا به سرطان با شروع دوره های شیمی درمانی شاهد ریزش قابل توجهی از مو و ابروها هستیم . البته در بسیاری از موارد با پایان دوره درمان رشد مجدد موها ایجاد می شود اما در مواردی که ریزش دائمی باشد و ابروها تراکم بسیار کمی داشته باشند ناچار به کاشت ابرو خواهند شد. همانطور که بیان شد این آسیب ممکن است با قطع داروها برطرف شود اما در مواردی ممکن است که دیگر موها رشدکنند.سرطان‌های پوستی مانند BCC و SCC یا سارکوم کاپوزی باعث ریزش ابرو می‌شوند.

افرادی که رژیم های غیر اصولی لاغری یا چاقی داشته اند

پیروی از رژیم های لاغری بدون ویتامین و پروتئین و یا مصرف دائمی مواد غذایی کم ارزش در رشد موها و کیفیت آن تاثیر دارد، ریزش ابرو در اثر کمبود اسیدهای چرب امگا ۳ و امگا ۶ یک امر طبیعی است و با انجام آزمایشات لازم شما متوجه می شوید که چرا دچار ریزش ابرو شده اید.اسیدهای چرب امگا 3 که شامل اسید ایکوزاپنتانونیک (EPA) و اسید آلفالینولئیک استو نقش مهمی در رشد ابروها دارد، این ماده مغزی در ماهی‌هایی همچون ماهی سالمون، ساردین وروغن سویا و کانولا، روغن گردو و روغن تخم کتان وجود دارد. شما باید در برنامه غذایی خود از تمامی گروه های غذایی مفید برای سلامت پوست و مو کمک بگیرید.

تغذیه

ممکن است موارد دیگری مانند استفاده از مواد آرایشی دائمی و عدم مراقبت از پوست صورت در ریزش ابروها نقش داشته باشد. مدادهای آرایشی حاوی مقادیر زیادی چربی و مواد شیمیایی هستند که در صورت استفاده مداوم و طولانی مدت باعث ریزش ابروها می شوند. سعی کنید برای آرایش ابروها حتما از برندهای معتبر و معروف لوازم آرایشی استفاده کنید. این توصیه همچنین برای استفاده از ریمل برای مژه ها صادق است.

کاشت ابرو در یک نگاه

  • مدت زمان انجام : حدود 3 الی 4 ساعت
  • دوران نقاهت و استراحت : فقط یک روز
  • عوارض و آسیب های احتمالی: خیر ندارد
  • نیاز به ترمیم: در صورت عدم موفقیت بله
  • هزینه:هزینه برای هر شخص تفاوت دارد

در صورتی که پزشک تشخیص دهد امکان تقویت و یا رشد مجدد ابروها وجود ندارد می توان از کاشت ابرو کمک گرفت که با توجه به شرایط شما بهترین روش کاشت ابرو در نظر گرفته می شود. اما به طور کلی پروسه کاشت برداشتن فولیکول های مو و پیوند آن به ابروها است.

برخی مواقع ابرو خانم ها به دلیل ریزش مو ناشی از افزایش سن یا آلوپسی دوست دارند ظاهر ابرو خود را تغییر دهند. یکی از بهترین و دائمی ترین گزینه طراحی ابر دلخواه، کاشت ابرو است. ظاهر، بر اعتماد به نفس همه خصوصا خانم ها تاثیرگذار است. سالانه حدود 4 میلیون نفر با این واقعیت روبرو می شوند که موهای ابروهایشان در حال نازک یا خالی شدن است.

تجربه زیباجوی عزیزمان از کاشت ابرو :

پرچم ترکیه
رضایتمندی زیباجوی عزیز از ترکیه
پرچم لبنان
رضایتمندی زیباجوی عزیز از لبنان

سوالات شما از بهترین کلینیک کاشت ابرو

نام خود را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
نظر خود را بنویسید
ممنون بابت نظر دهی شما!
کلینیک راما

کلینیک راما

کلینیک راما با ارائه خدمات کاشت مو و کاشت ابرو در خدمت عزیزان است تا با ارائه نوین ترین روش های روز دنیا و استفاده از به روز ترین تکنیک های موجود خدماتی نوین و رضایتبخش را عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *