Rating is disabled

آیا کاشت ابرو روی تاتو انجام می شود؟

تاتو یکی از روش های محبوب برای ایجاد تراکم و از بین بردن کچلی ابروها در گذشته بود. این تکنیک که با ترسیم ابروها در اشکال مختلف رنگدانه های پوستی را تغییر میداد جزو مواردی بود که برای حفظ تراکم و یا ایجاد خطای دید در چهره خانم ها استفاده می شد.امروزه داشتن ابروهایی تاتو شده و غیر طبیعی زیاد مورد علاقه نیست و ابروهای طبیعی فرد هرچقدر نازک و کم تراکم زیبایی بیشتری را به ارمغان می آورد. افرادی که در گذشته اقدام به تاتو ابرو نموده اند نیز برای پاک کردن آن دچار دردسر هایی می شوند که معمولا باعث ایجاد اسکار و یا تغییرات شدید رنگ در این قسمت خواهد شد. در نتیجه امکان بازگرداندن پوست و ابروها به شکل قبل میسر نخواهد بود. اما روش هایی مانند کاشت ابرو روی تاتو می تواند تاثیرات خوبی را برای ایجاد ظاهری طبیعی و زیبا در بر داشته باشد. با ما همراه باشید در مطلبی که در این خصوص برای شما ارائه شده است:

تاتو ابروها

برای تاتو کردن ابروها نیاز است که از رنگ های مخصوص استفاده و با قلم مخصوص طرح مورد نظر را در قسمت بالای چشم ایجاد و کار را آغاز نمود. تتو های ابرو در عمق زیادی از پوست زده می شوند و به عنوان یک روش دائمی برای ایجاد و ترسیم خطوط ابرو مورد استفاده قرار می گیرند.

این روش به دلیل ظاهر غیر عادی و غیر طبیعی که ایجاد می کند زیاد محبوب نیست و امروزه افرادی هم که در گذشته این عمل را انجام داده اند به دنبال روش هایی برای از بین بردن و یا جبران آن هستند.

پاک کردن تتو ابرو

تاتو ابرو

اگر جزو آن دسته افراد هستید که از تاتوکردن ابروهایتان پشیمان شده اید. قطعا به دنبال روش هایی برای پاک کردن و یا بیرون کشیدن رنگ دانه ها از روی ابرو رفته اید. این روش ها که شامل مواردی مانند لیزر و یا لایه برداری ابرو است در نهایت با ایجاد اسکار نازیبایی همراه می شود که ممکن است کار را از آنچه در ابتدا وجود داشت بدتر کند.

برخی از مراجعین که تاتو ابرو داشته اند ممکن است در اثر انتخاب روش های غیر اصولی و عجولانه دچار اسکارهایی مانند سوختگی قسمت هایی از ابرو و یا تغییرات شدید رنگی مثل سفید شدن بیش از اندازه قسمتی از پوست ابرو ها شده باشند.

بهترین روش از بین بردن تاتو ابروها

بهترین روشی که می تواند جایگزین ابروهای تاتو شده شما باشد و آسیبی به پوست و ظاهر صورت شما وارد نکند. انجام کاشت ابروی طبیعی است. با کاشت ابروی طبیعی شما می توانید با تراکمی بسیار بالا تمامی قسمت هایی که تاتو شده است را بپوشانید و به جای رنگدانه های مصنوعی از تار موهای طبیعی استفاده کنید. بدون اینکه نیاز داشته باشید تا روش های تهاجمی و غیر تهاجمی را برای از بین بردن تاتو ابروها امتحان کنید و هزینه های گزافی هم برای درمان پوست خود بکنید. بهتر است که در اولین فرصت برای از بین بردن رنگ ابرو نسبت به کاشت آن اقدام نمایید. هزینه کاشت ابرو در چنین شرایطی مناسب تر است.

اگر نگران ظاهر ابروها هستید باید بدانید که معمولا ابروهای تاتو شده نازک تر از ابروهای طبیعی هستند و زمانی که شما طراحی ابرو طبیعی انجام می دهید سعی می شود که تمامی قسمت هایی که تاتو شده است پوشش داده شود. امروزه ابروهای پهن و طبیعی طرفداران بیشتری دارند . از این جهت نگران شکل تاتو در زیر پوست نباشید. بدون در نظر گرفتن ظاهر تاتو ها ، پزشک طراحی مجدد و مناسب ابروها را انجام می دهد. ابروهای طراحی شده با توجه به فرم و تناسب میان اجزای صورت شما تعیین می شود که کاملا قرینه و یکسان است.بهترین و زیبا ترین فرم ابروها برای شما طراحی می شود و بعد برای کاشت اقدام خواهد شد .

کاشت ابروی طبیعی روی تاتو

کاشت ابرو طبیعی روی تاتو برای شما گزینه مناسبی است. بعد از کاشت ابروها ممکن است مقداری از آن ها دچار کاهش تراکم شوند که با وجود تاتو زیر ابروها شما این مورد را اجساس نمی کنید. تراکم ابروهایتان با وجود تاتوها بیشتر شده و ظاهر آن کاملا طبیعی خواهد بود. شما برای انجام کاشت ابرو روی تاتو نیازی به پاک کردن و یا از بین بردن آن ندارید و به راحتی می توانید هر زمان که از ظاهر ابروهایتان خسته یا ناراضی شدید آن را اصلاح و فرم دهی نمایید.

کاشت ابرو

افرادی که تاتو ابرو دارند یک مزیت به همراه خود خواهند داشت و آن هم حفظ ظاهر ابروها در دوران ریزش است . افراد مناسب کاشت ابرو در صورت انجام این کار، حدودا سه ماه بعد از کاشت ابروها تمامی گرافت های پیوند زده شده می ریزد و فرد دچار ریزش ابروها می شود. این اتفاق امر طبیعی است و در تمامی افراد ممکن است با درصد های مختلفی ایجاد شود. ممکن است برای خانم ها این دوره خوشایند نباشد و تا زمانی که گرافت ها مجدد رشد می کنند و بلند می شوند دچار مشکلات ظاهری برای ابروها شوند. اما افرادی که از قبل تاتو ابرو داشته اند این مشکل را نخواهند داشت و در دوره ی ریزش همچنان ظاهر ابروهایشان مناسب خواهد بود.

سخن پایانی

برای کاشت ابرو روی تاتو ها نیاز است که شما به بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران مجرب و مجهز مراجعه نمایید تا بهترین و ایده آل ترین فرم ابرو برای شما در نظر گرفته شود. از این رو نیاز است که شما مشاوره های لازم را دریافت و بهترین اقدام برای از بین بردن تاتو ابرو را انتخاب کنید. نظر ما این است که روش های پاک کردن و یا لیزر تاتو را استفاده نکنید چرا که ممکن است باعث آسیب بافت پوست و تغییرات رنگی آن شود. بهترین گزینه برای جبران تاتو روی ابروها و از بین بردن ظاهر غیرعادی آن کاشت ابروی طبیعی است .

کلینیک راما

کلینیک راما

کلینیک راما با ارائه خدمات کاشت مو و کاشت ابرو در خدمت عزیزان است تا با ارائه نوین ترین روش های روز دنیا و استفاده از به روز ترین تکنیک های موجود خدماتی نوین و رضایتبخش را عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ

  1. مامان من تتو داشت کاشت ابرو انجام دادن تو مرکز شما الان 8 ماه گذشته واقعا عالی و بی نقص شده ممنون از تین حرفه ایتون