کاشت ابرو روی تتو

کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

کاشت ابرو روی تاتو سوالی است که ذهن افراد زیادی را درگیر کرده است. مدت ها قبل انجام تاتو بر روی ابرو از روش های محبوب و رایجی بود که به ایجاد تراکم و زیبایی ابروها کمک می کرد. اما با گذشت زمان طرفداران کاشت ابرو بیشتر شده. اما این پرسش مطرح است که آیا می توان کاشت ابرو روی تاتو انجام داد؟ ممکن است تاتو مانع کاشت شود؟
اگر شما نیز درگیر این پرسش هستید، با ما همراه باشید تا به پاسخ خود برسید.

نمونه کار کاشت ابرو روی تاتو

کاشت بر روی تاتو ابرو

در سال های نه چندان دور، افراد زیادی برای ایجاد تراکم و پرپشت جلوه دادن ابروهایشان، آن ها را تاتو می کردند. با ایجاد خط های نسبتا پهن در جهت رشد ابروها و تزریق رنگدانه به ناحیه مشخص شده، ابروها را تاتو می کردند اما این روش دیگر در میان زیباجویان مرسوم نیست. در واقع داشتن ابروهایی با تراکم طبیعی که در راستای ابروهای خود فرد هستند زیبایی بیشتری را به ارمغان می آورد.
برای رسیدن به این هدف، کاشت ابرو به کمک افراد آمده است تا ابروهای خود را به فرم دلخواه در آورند. اما آیا افرادی که در گذشته تاتو ابرو کرده اند نیز می توانند از آن بهره مند شوند و کاشت ابرو روی تاتو انجام دهند؟

روش کلی تاتو کردن ابروها

برای تاتو کردن ابروها نیاز است که از رنگ های مخصوص استفاده و با قلم مخصوص طرح مورد نظر را در قسمت بالای چشم ایجاد و کار را آغاز نمود. تتو های ابرو در عمق زیادی از پوست زده می شوند و به عنوان یک روش دائمی برای ایجاد و ترسیم خطوط ابرو مورد استفاده قرار می گیرند. همین موضوع این پرسش را پیش می آورد که اگر پس از مدتی بخواهند تاتو را پاک کنند، می توانند کاشت ابرو روی تاتو انجام دهند؟

پاک کردن تتو ابرو

تاتو ابرو

اگر جزو آن دسته افراد هستید که می خواهید کاشت ابرو روی تاتو انجام دهید، اولین مرحله ای که باید انجام دهید پاک کردن تاتو هاست. روش هایی برای پاک کردن و یا بیرون کشیدن رنگ دانه ها از روی ابرو وجود دارند. مانند
لیزر ابرو
لایه برداری ابرو
اما بهتر است بدانید که این روش ها ممکن است به ایجاد اسکار در ناحیه ابرو منجر شود و زیباجو را از انجام آن پشیمان می کند. پس بهتر است به دنبال بهترین روش برای از بین بردن تاتو ابرو باشیم.

انجام کاشت ابرو روی تاتو

بهترین روش از بین بردن تاتو ابروها

لیزر یا لایه برداری ابرو برای پاک کردن تاتو روش های مطمئنی نیستند. اما اگر زیباجو از تاتو خسته شده باشد و بخواهد آن ها را با روشی بپوشاند چه باید کرد؟ روشی که قطعا به تمامی افراد پیشنهاد می شود، کاشت ابروها است.
با کاشت ابرو روی تاتو ، می توان به قسمت رنگی را تراکم داد. تراکم بالا رنگ دانه های تاتو را می پوشاند و به همین جهت دیگر نیاز نیست با روش های تهاجمی اقدام به پاکسازی تاتو کرد.

اگر نگران ظاهر ابروها هستید، بدانید که معمولا ابروهای تاتو شده نازک تر از ابروهای طبیعی هستند و زمانی که شما طراحی ابرو طبیعی انجام می دهید سعی می شود که تمامی قسمت هایی که تاتو شده است پوشش داده شود. امروزه ابروهای پهن و طبیعی طرفداران بیشتری دارند . از این جهت نگران کاشت ابرو بعد از ریموو نباشید. بدون در نظر گرفتن ظاهر تاتو ها ، پزشک طراحی مجدد و مناسب ابروها را انجام می دهد. ابروهای طراحی شده با توجه به فرم و تناسب میان اجزای صورت شما تعیین می شود که کاملا قرینه و یکسان است.بهترین و زیبا ترین فرم ابروها برای شما طراحی می شود.

کاشت طبیعی ابرو روی تاتو، بهترین گزینه زیباجویان

کاشت ابرو طبیعی روی تاتو برای شما گزینه مناسبی است. بعد از کاشت ابروها ممکن است مقداری از آن ها دچار کاهش تراکم شوند که با وجود تاتو زیر ابروها شما این مورد را اجساس نمی کنید. تراکم ابروهایتان با وجود تاتوها بیشتر شده و ظاهر آن کاملا طبیعی خواهد بود. شما برای انجام کاشت ابرو روی تاتو نیازی به پاک کردن و یا از بین بردن آن ندارید و به راحتی می توانید هر زمان که از ظاهر ابروهایتان خسته یا ناراضی شدید آن را اصلاح و فرم دهی نمایید.

کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو روی تاتو

افرادی که تاتو ابرو دارند یک مزیت به همراه خود خواهند داشت و آن هم حفظ ظاهر ابروها در دوران ریزش است .
همانطور که می دانید ریزش ابرو بعد از کاشت اتفاقی طبیعی است که در افراد زیادی اتفاق می افتد و نیازی به نگرانی درباره آن نیست. اما افرادی که تاتو ابرو دارند، در این دوران تغییر زیادی را حس نمی کنند زیرا قسمت هایی که وجود رنگ دانه های تاتو نواحی خالی شده را پوشش می دهد.

حدودا سه ماه بعد از کاشت ابروها تمامی گرافت های پیوند زده شده می ریزد و فرد دچار ریزش ابروها می شود. این اتفاق امر طبیعی است و در تمامی افراد ممکن است با درصد های مختلفی ایجاد شود. ممکن است برای خانم ها این دوره خوشایند نباشد و تا زمانی که گرافت ها مجدد رشد می کنند و بلند می شوند دچار مشکلات ظاهری برای ابروها شوند. اما افرادی که از قبل تاتو ابرو داشته اند این مشکل را نخواهند داشت و در دوره ی ریزش همچنان ظاهر ابروهایشان مناسب خواهد بود.

کاشت ابرو روی تاتو

آیا امکان دارد کاشت ابرو روی تاتو موفقیت آمیز نباشد؟

باید بگوییم که تتو مانعی برای کاشت ابرو روی تاتو نخواهد بود. اگر ابروها در روند تاتو شدن آسیب خاصی ندیده باشند، کاشت ابروها به آسانی و بدون مشکل بر روی آنها انجام می شود و رنگ دانه ها مشکلی ایجاد نمی کنند. البته در صورتی که ابروها آسیب دیده باشند و فولیکول های ابرو مشکلات عمقی داشته باشند، نتیجه کاشت مقداری تفاوت خواهد داشت اما در نهایت با توجه به شرایط کلی فرد، رضایت بخش خواهد بود.
برای رضایت از کاشت ابرو روی تاتو خود، بایستی مراقبت های بعد از کاشت ابرو را حتما انجام دهید.

نمونه کاشت ابرو روی تاتو را در بهترین کلینیک راما، بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران را می توانید مشاهده کنید.

00:32
truncate dir-rtl

کاشت ابرو طبیعی روی تاتو

نکته پایانی

برای کاشت ابرو روی تاتو ها نیاز است که شما به بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران مراجعه نمایید تا بهترین و ایده آل ترین فرم ابرو برای شما در نظر گرفته شود. از این رو نیاز است که شما مشاوره های لازم را دریافت و بهترین اقدام برای از بین بردن تاتو ابرو را انتخاب کنید. نظر ما این است که روش های پاک کردن و یا لیزر تاتو را استفاده نکنید چرا که ممکن است باعث آسیب بافت پوست و تغییرات رنگی آن شود. بهترین گزینه برای جبران تاتو روی ابروها و از بین بردن ظاهر غیرعادی آن کاشت ابروی طبیعی است .

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ

  1. مامان من تتو داشت کاشت ابرو انجام دادن تو مرکز شما الان 8 ماه گذشته واقعا عالی و بی نقص شده ممنون از تین حرفه ایتون