Rating is disabled

نتیجه نهایی کاشت ابرو

کاشت ابرو ، یکی از بهترین تکنیک ها برای جبران ریزش ابروهاست که می تواند فرم و تراکم ایده آل در ابروها را به صورت دائمی ایجاد کند. کاشت ابروی طبیعی کمک می کند که کاملا ایمن نسبت به پرپشت کردن ابروها اقدام نمایید. نتایج حاصل از کاشت ابرو ماندگار بوده و ابروها به صورت دائمی رشد کرده و امکان اصلاح و فرم دهی را خواهند داشت. البته برای رسیدن به نتیجه نهایی از کاشت ابرو نیاز است که مراحل کاشت ابرو به طور کامل انجام و دوره نقاهت آن سپری شود در این صورت است که شما می توانید درباره موفقیت نهایی آن قضاوت کنید. در این مطلب سعی داریم که نتایج حاصل از کاشت ابرو در دوره های مختلف بعد از کاشت را مورد بررسی قرار دهیم.

جهت انجام این روش، فولیکول های مو از قسمت پشت سر گرفته می شوند که فولیکول ها به صورت تکی زیر میکروسکوپ از نوار پوستی جدا شده و در ابرو پیوند زده می شوند. فولیکول های کاشته شده بعد از پیوند، همانند ابروهای طبیعی به رشد خود ادامه می دهند و می توانید آن ها را کوتاه یا اصلاح کنید.

نتیجه نهایی کاشت ابرو

مراحل رشد ابرو بعد از کاشت

مراحل رشد بعد از کاشت ابرو دارای اهمیت بسیاری است که مراقبت های بعد از کاشت ابرو برای دریافت نتیجه ایده آل به زیباجویان ارائه شده و نیاز به انجام آن به طور کامل خواهد بود. بخش اعظمی از نتیجه کاشت ابرو به نحوه ی کاشت ابرو یا تکنیک کاشت ابرو بستگی دارد، این مساله نیاز به تجربه و مهارت های متخصصین کاشت ابرو دارد، چرا که کاشت ابرو نیاز به دقت برای کاشت و ایجاد خواب و خط رشد مناسب خواهد داشت. بد نیست بدانید که رویش ابرو در هر قسمت از ابرو متفاوت است و باید در زمان کاشت به آن توجه نمود. به علاوه این که پزشک باید به این موضوع توجه داشته باشد که ابروها به صورت افقی نسبت به صورت رشد می کنند و به همین خاطر است که زاویه کاشت ابروها اهمیت پیدا می کند.

یک هفته بعد از کاشت ابرو

بعد از کاشت ابرو قسمت های بالای ابرو و چشم ها نیز متورم می شوند، ورم و قرمزی ناحیه پیوند نیز طبیعی است و با مصرف داروهای تجویز شده می توان مقداری از التهاب و ورم را کاهش داد. داروهای ضد التهاب کمک می کنند که قرمزی و تورم نهایت تا یک هفته بعد از کاشت ابرو از بین بروند. در این دوره شما نتایج کاشت ابرو را به طور نسبی مشاهده می کنید اما قرمزی و تورم محل های پیوند اجازه ی قضاوت را نمی دهند. بنابراین بهتر است که در این وضعیت از دستکاری ابروها خودداری کرده و اجازه دهید زخم ها بهبود یابند.

کاملا طبیعی است که هفته های اول بعد از کاشت، ناحیه پیوند متورم و قرمز باشد، که به همین خاطر داروهای مسکن و ضد التهاب توسط پزشک تجویز می شود تا به تسکین این قبیل علائم کمک شود. دو تا سه روز بعد از کاشت، دلمه ها و پوسته هایی بر روی ابروها تشکیل می شود که از کندن آن ها باید جدا خودداری شود و نیاز است که ابروها به طور مرتب با آب و ترجیحا شامپو بچه شسته شوند و به رژیم غذایی نیز باید اهمیت داده شود تا شاهد رشد بهتر ابروها باشیم.

یک ماه بعد از کاشت ابرو

زخم ها و دلمه ها ی ایجاد شده بعد از این مدن بهبود می یابند و به خوبی جوشگاه های ایجاد شده از بین می روند.یک ماه بعد از کاشت ابرو برطرف می شوند، اما نباید این انتظار را داشته باشید که ابروها به طور کامل رشد کنند و نتایج نهایی مشخص گردد. بهتر است که در این دوران همچنان مراقبت بعد از کاشت ابرو گفته شده توسط پزشک رعایت شوند و با وجود این که می توانید همانند روال قبل، استحمام کنید اما بهتر است از رفتن به استخر خودداری شود و تا جایی که می توانید در تماس مستقیم با نور خورشید قرار نگیرید.

دو تا سه ماه بعد از کاشت ابرو

بعد از کاشت ابروها می ریزد و مجدد وارد فاز رشد می شوند حدود دو یا سه ماه بعد شاهد رشد ابروهای جدید خواهید بود که ظاهر آن این بار طبیعی تر از موهایی است که در ابتدا پیوند زده شده اند. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که رشد موهای سر نسبت به رشد ابروها بیشتر است، به همین خاطر، در ابتدا ابروها با سرعت بیشتری رشد می کنند که به تدریج، سرعت رشد ابروهای کاشته شده همانند ابروهای طبیعی خواهد شد.

در این بازه زمانی، شما به راحتی می توانید ابروها را کوتاه یا اصلاح کنید و توصیه می شود مراقب باشید تا کمترین میزان آسیب به ابروهای کاشته شده وارد گردد.

شش ماه بعد از کاشت ابرو

این دوره بهترین زمان برای قضاوت نتایج است ، حدود شش ماه بعد از کاشت، ابروهای کاشته شده رشد کامل دارند و فرم نهایی خود را نشان می دهند. موهای کاشته شده با توجه به خواب ایجاد شده رشد می کنند و شما از داشتن ابروهایی پرپشت با مدل دلخواه‌تان لذت خواهید برد. به خوبی می توانید اصلاح و رنگ کردن ابروهای کاشته شده را انجام دهید و بدون نگرانی از ریزش مجدد آن ها می توانید از روش های تقویت ابرو یا داروهای تقویتی در این خصوص کمک بگیرید.

یک سال بعد از کاشت ابرو

به طور کلی بهترین زمان برای مشاهده نتیجه نهایی کاشت ابرو یک سال بعد از کاشت است. هرچند که شرایط ابروها بعد از کاشت حدود 3 یا 4 ماه بعد هم ایده آل است اما تا یک سال اول ابروها مدام در حال ریزش و رشد هستند تا زمانی که تمامی فولیکول های کاشته شده در محل خود مستحکم شوند و به صورت دائمی مانند یک موی طبیعی رشد کنند. در این دوره ضخامت ابروها و فرم موها نیز در حال تغییر است و نهایت در یک سال به ضخامت و فرم نهایی خود می رسد.

کلینیک راما

کلینیک راما

کلینیک راما با ارائه خدمات کاشت مو و کاشت ابرو در خدمت عزیزان است تا با ارائه نوین ترین روش های روز دنیا و استفاده از به روز ترین تکنیک های موجود خدماتی نوین و رضایتبخش را عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *