مزایای کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از بهترین روش ها و دائمی ترین تکنیک ها برای از بین بردن آسیب های وارد شده به ظاهر ابروهاست. تارهای ابرو زمانی که نازک و بی جان می شوند دچار ریزش شده و زیبایی و جوانی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. مزایای کاشت ابرو به داشتن ابرویی زیبا منتهی نمی شود. این اقدام کمک می کند آسیب هایی مانند افزایش سن شما و یا آثار سوختگی و اسکارهای جراحی از روی ناحیه ابروتان برداشته شود. این اقدام در بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران که بسیار هدفمند و کارآمد است می تواند تاثیرات مثبتی در افزایش اعتماد به نفس شما داشته باشد. از این طریق شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به آرایش چهره از داشتن ابروهای زیبا و طبیعی و دائمی خود لذت ببرید. در ادامه مزایای کاشت ابرو را دقیق تر بررسی می کنیم :

مزایای کاشت ابرو

چرا کاشت ابرو بهترین راه زیبایی آن است ؟

کاشت ابروی طبیعی به شما کمک می کند که اگر چهره تان افتاده شده و یا سن شما در اثر استفاده از مواد آرایشی بالاتر از حد نرمال به نظر می رسد ظاهری جوان تر و شاداب تر را هدیه نماید. به کمک این تکنیک شما می توانید جوانسازی نا محسوسی را ایجاد کنید و از داشتن چهره ای جدید لذت ببرید. کاشت ابرو بهترین روش زیبایی صورت است اگر شما دچار ریزش دائمی ابرو ها و یا از بین رفتن استحکام آن شده اید. این آسیب های وارد شده باعث می شود که ابروهایتان نازک و مستعد ریزش شوند. کاشت ابرو طبیعی به شما کمک می کند که نیازی به آرایش همیشگی نداشته باشید. به طور کلی مزایای کاشت ابرو شامل موارد زیر است :

ظاهر طبیعی و خواب زیبا

خواب ابروهایی که برای شما کاشته می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر در بهترین کلینیک کاشت ابرو این اقدام را انجام داده باشید متوجه می شوید که خواب ابروها و ظاهر آن بسیار طبیعی و زیبا خواهد بود. بعد از مدتی که دوره رشد ابروها طی شود متوجه می شوید که ابروها بسیار طبیعی است و ظاهر آن به شدت به چهره تان نشسته است. خواب ابروها کاملا قابل فرم دهی است و شما می توانید حتی این ابروها را رنگ کنید.

امکان اصلاح و رنگ کردن

حدود دوماه بعد از کاشت ابروها به راحتی می توانید آن را فرم دهی نمایید . برای اصلاح ابرو کاشته شده مقداری زمان لازم است تا بتوانید به شکل و ساختاری که علاقه دارید آن را اصلاح کنید. تغییراتی مانند رنگ کردن ابرو ها نیز بعد از دوماه آزاد است و شما می توانید به راحتی آن را رنگ کنید و یا اینکه بدون نیاز به رنگ کردن از وجود آن ها لذت ببرید. ابروهای کاشته شده هیچ فرقی با ابروهای قبلی تان ندارد تنها مقداری جنس و ساختار آن متفاوت است و دلیل این تفاوت هم استفاده از موی سر برای پیوند به ابروها می باشد.

دائمی بودن

یکی از مهم ترین مزایای کاشت ابرو دائمی بودن آن است. زمانی که شما پیوند ابرو انجام می دهید این ابرو کاملا دچار رشد و تولید فولیکول می شود که این اقدام باعث می شود که پروسه کاشت ابروتان دائمی و بدون نیاز به ترمیم و یا بازسازی باشد. زمانی که شما ابرو طبیعی را پیوند می زنید ممکن است که تعدادی از گرافت ها دچار ریزش شوند و عمل پیوند نا موفق باشد اما پیوند هایی که موفقیت آمیز بوده اند به هیچ عنوان دچار ریزش و آسیب نخواهند شد و دائما در حال رشد خواهند بود حتی اگر آن ها را از ته قیچی کنید و یا با تیغ بتراشید باز هم مانند ابروهای طبیعی خودتان رشد می کنند.

در توضیح این مساله که گرافت ها دچار ریزش می شوند باید گفت که معمولا پزشک تعداد بالاتری از حد نرمال را پیوند می زند و در اولین روز کاشت ابرو تراکم آن بسیار زیاد خواهد بود تا اگر احتمالا مقداری از آن ها دچار ریزش شدند تراکم ابروها دچار آسیب نشود و همچنان شما ابروهایی پر تراکم و پرپشت و زیبا داشته باشید.

احساس جوانی و افزایش اعتماد به نفس

شاید کمی عجیب باشد اما کاشت ابرو به شدت روی کم شدن سن شما تاثیر دارد . اگر می خواهید جوان تر به نظر برسید اما کسی متوجه تغییرات شما نشود کاشت ابرو گزینه ی مناسبی است. برای این منظور با دقت افرادی که تحت این عمل قرار گرفته اند را مورد بررسی قرار دهید و بعد از یک دقت کوچک متوجه خواهید شد که ابروها چقدر در جوانسازی چهره تاثیر گذار هستند.

ابروها همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شوند. همانطور که می دانید چشم و ابروها اولین پل های ارتباطی افراد با یکدیگر هستند زمانی که شما چشم و ابروهای زیبایی داشته باشید دیگران احساس خوبی از شما دریافت می کنند و شما نیز اعتماد به نفس بیشتری را در خود احساس خواهید کرد. زیبایی ابروها باعث می شود که شما اعتماد به نفس کافی برای نداشتن آرایش های همیشگی را داشته باشید چرا که یک ابروی زیبا به تنهایی برای داشتن چهره ای جذاب و دلنشین کافی است .

عدم نیاز به آرایش

اگر ابروهای نازک و یا کم پشتی داشته باشید برای ایجاد زیبایی و قرینگی در آن مجبور به استفاده از مواد آرایشی خواهید بود. این مواد آرایشی به مرور زمان همان تارهای نازک و بی جان ابروها را هم تحت تاثیر قرار می دهد و در نهایت آن را دچار ریزش می کند. ریزش ابرو ها در اثر استفاده از مواد آرایشی یکی از مهم ترین مواردی است که باعث مراجعه بیماران به کلینیک های کاشت ابرو می شود. اینکه ابروهایتان مدام چرب و تحت پوشش مواد آرایشی باشد بزرگ ترین آسیب به پوست و موی ابروها محسوب می شود. اگر ابروهای کاشته شده داشته باشید نیازی به آرایش آن نخواهید داشت.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *