لیفت شقیقه

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه

امروزه جراحی های زیبایی و اعمال مربوط به جوانسازی چهره بسیار محبوب و پر طرفدار است. لیفت شقیقه یکی از بهترین و ایده آل ترین روش ها برای ایجاد چهره ای زیباتر و جذاب تر است که همزمان کمک می کند که گونه و ابروها نیز لیفت شده و فرم زیبا تری در چشم ها ایجاد شود. لیفت شقیقه که یک عمل سرپایی است بسیار سریع و کم تهاجم بوده و تاثیرات بسیار ایده آـل و زیبایی در چهره ایجاد می کند. در این مطلب همراه ما باشید.

جراحی لیفت شقیقه

شاید تمایل داشته باشید که مقداری چشم هایتان را کشیده تر و فرم آن را تغییر دهید. همچنین احساس کنید که میخواهید مقداری ابروهایتان را بالاتر ببرید و چین و چروکی که در زمان خندیدن یا صحبت کردن در اطراف چشم هایتان ایجاد می شود را از بین ببرید. لیفت شقیقه گزینه مناسبی برای این اقدام است و کمک می کند که فرم ایده آل چشم و ابروها به صورت همزمان ایجاد شود. احساس بهتری بعد از لیفت شقیقه خواهید داشت چرا که چشمان کشیده و ابروهای بالتر جذابیت چهره تان را بیشتر از قبل خواهد نمود.

لیفت شقیقه یا لیفت تمپورال (Temporal Lift) جراحی سرپایی است که با هدف بالا بردن دم ابروها و زیباتر کردن حالت آن‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. با این کار می‌توانید به چشم‌ها و ابروهای خود فرم ببخشید و جذابیت آن‌ها را دوچندان کنید. اگر فاصله چشم و ابروهایتان کم است یا چشم ها حالتی افتاده دارند می توانید به کمک این عمل جراحی حالت زیباتری را برای آن ها ایجاد نمایید.

تکنیک لیفت شقیقه کمک می کند که همراه با لیفت شدن ابروها و کشیدگی چشم، چروک‌های پنجه کلاغی در اطراف چشم ها نیز از بین برد و فرم آن را زیباتر کند. بنابراین می‌توان گفت که لیفت شقیقه تنها عملی برای زیباتر کردن جوان‌ها نیست و افرادی که از چین و چروک‌های ایجاد شده در گوشه‌های چشم ناراضی هستند و افزایش سن باعث افتادگی ابروهای آن‌ها شده است نیز می‌توانند این کار را به‌عنوان گزینه‌ای مناسب و کم دردسر برای جوان‌سازی صورت خود در نظر داشته باشند.

لیفت شقیقه برای چه افرادی مناسب است ؟

معمولا افزایش سن و پیری عاملی است که باعث افتادگی ابروها و چشم ها می شود اما در برخی افراد به صورت ژنتیکی ممکن است که آسیب هایی مانند افتادگی ابرو و یا چشم ایجاد شود. برخی از افراد هم هرچند که پوست خوبی دارند اما نیاز به بالا کشیدن ابرو ها و کشیده شدن چشم ها برای ایجاد شادابی در چهره شان دارند. فرادی که در اثر افزایش سن یا به هر دلیل دیگری چربی‌های زیر پوست خود را از دست داده و چشمان و ابروهای آن‌ها حالتی افتاده پیدا کرده است هم جزو مواردی هستند که باید لیفت ابرو و چشم را انجام دهند . این عمل که با انجام لیفت شقیقه میسر می شود بسیار سریع و ساده می تواند مشکلات ایجاد شده را برطرف و ظاهر بهتری را نمایان کند. البته لیفت شقیقه بیشتر برای زیبایی صورت انجام می شود و جزو درمان ها و یا جراحی های جوانسازی محسوب نمی شود. لیفت شقیقه بر ای افرادی که افتادگی پلک بسیار زیادی دارند کمکی نمی کند و این دسته افراد باید با عمل بلفاروپلاستی مشکلات افتادگی پلک را برطرف نمایند.

این جراحی همچنین در بین خانم های جوان و نوجوان مرسوم تر است و محبوبیت ویژه ای دارد. این جراحی می تواند کمک بزرگی برای ایجاد فرم ایده آل در چشم و ابروها داشته و همزمان با کانتورینگ صورت فرم دهی بسیار جذابی را در صورت ایجاد می کند.

این روش برای جوانسازی یا از بین بردن چین و چروک پیشانی هم مناسب نیست و افراد معمولا برای از بین بردن خطوط پیشانی از لیفت پیشانی یا روش هایی مانند تزریق بوتاکس کمک می گیرند. بنابراین اگر پیشانی شما مشکلی نداشته و تنها چروک‌هایی در نواحی اطراف چشم‌ها و ابروها ایجاد شده است، لیفت شقیقه روشی مناسب برای رفع این چروک‌ها است. با استفاده از این لیفت می‌توان افتادگی‌های ارثی کناره خارجی چشم و گوشه‌های ابرو را نیز برطرف کرد.

روش‌های انجام لیفت شقیقه

لیفت شقیقه معمولا بسیار کم تهاجم است و نیازی به گذراندن دوره نقاهت ندارد . این تکنیک که با روش های جراحی و غیر جراحی انجام می شود. در بهترین کلینیک کاشت ابرو و توسط پزشک متخصص اجرا می شود.این روش‌ها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایت‌بخشی را برای شما ایجاد می‌کنند. با توجه به خواسته ی شما روش جراحی و غیر جراحی انتخاب و انجام می شود.

لیفت شقیقه بدون جراحی

در روش غیر جراحی معمولا از نخ های جاذب و مخصوص استفاده می شود که در این تکنیک نخ ها به انتهای ابرو و چشم متصل و به سمت شقیقه کشیده می شوند. با توجه به جنس و تعداد نخ هایی که برای این تکنیک استفاده می شود ماندگاری آن نیز متغیر خواهد بود اما معمولا یک سال و بیشتر ماندگاری دارد.

لیفت شقیقه بدون جراحی

لیفت شقیقه با جراحی نیاز به بی هوشی دارد و قسمت هایی از پوست شقیقه برش و بخیه زده می شود. این روش لیفت ماندگار تر بوده و نتایج حاصل از آن طبیعی تر است. البته با توجه به شرایط شما بهترین تکنیک از جانب کلینیک پیشنهاد می شود.

سخن پایانی

لیفت شقیقه یکی از عمل های جراحی زیبایی است که می تواند ابروها و چشم ها را کشیده تر و زیباتر نماید. افرادی که به طور مادرزادی دچار افتادگی ابروها و یا بدحالتی در چشم ها هستند می توانند از این تکنیک کمک بگیرند تا ظاهر زیباتری را ایجاد نمایند. این روش جراحی ساده، و بی دردسر است و نتایج حاصل از آن بلافاصله بعد از عمل قابل مشاهده خواهد بود. این عمل نیازی به بستری یا دوره نقاهت ندارد و فرد می تواند بعد از آن فعالیت های روزمره را به خوبی انجام دهد. این روش در بین جوانان و خانم ها محبوب تر و پر متقاضی تر است.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *