طراحی کامپیوتری ابرو

طراحی کامپیوتری کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از بهترین درمان ها برای ابروهای دچار آسیب است که در اثر عوامل ژنتیکی و یا محیطی دچار ریزش دائمی شده است و امکان درمان یا ترمیم آن وجود ندارد. کاشت ابرو طبیعی گزینه مناسبی برای داشتن چهره ای جذاب و زیبا است که با توجه به معیار های زیبایی شناسی طراحی و انجام شده است. امروزه برخی از مراکز کاشت ابرو طراحی کامپیوتری کاشت ابرو را انجام می دهند تا فرد متقاضی بتواند در تصمیم گیری خود دقیق تر عمل کند. اگر در این رابطه سوالاتی در ذهن دارید با ما همراه باشید و مطالب ارائه شده را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید : هر آنچه که باید قبل از کاشت ابرو بدانید، صفحه کاشت ابرو ، را مطالعه کنید.

طراحی کامپیوتری ابرو

پیش زمینه های کاشت ابرو

شما برای کاشت ابرو نیاز به دریافت مشاوره های تخصصی خواهید داشت . از این رو نیاز است که به بهترین کلینیک کاشت ابرو مراجعه و از ایشان بخواهید که با توجه به شرایط شما پیش زمینه های کاشت ابرو را مد نظر قرار دهند. معمولا بررسی شرایط ، وضعیت سلامت و کیفیت بانک مو در وهله اول مورد توجه قرار می گیرد و بعد از تصمیم گیری نهایی و مشورت با پزشک بهترین مدل ابرو برای شما طراحی و اجرا می شود. قبل از هر طراحی ابرو نیاز است که پزشک درباره روش کاشت ابرو و نیاز های قبل از آن با شما صحبت نماید.

در جلسه مشاوره قبل از کاشت ابرو روش‌های مختلف کاشت مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به شرایط شما ایده آل ترین آن انتخاب می شود، تکنیک های کاشت ابرو تقریبا با روش‌های کاشت مو  یکی است و فقط در کاشت ابرو نیاز به دقت و توجه بیشتر برای ایجاد فرم ایده آل و خواب طبیعی خواهد بود . کاشت ابرو را می توان نوعی کاشت مو در ناحیه ابروها تلقی کرد. در این فرآیند علاوه بر موها، ارگان‌های کوچک تولیدکننده مواد موردنیاز برای رشد تار موها نیز منتقل می‌شوند. همین موضوع است که باعث می‌شود نتایج کاشت ابرو برای همیشه باقی بمانند و ابروهایی طبیعی حتی بهتر از روز اول را به شما هدیه دهند. موهای کاشته شده کاملا شبیه به موهای طبیعی هستند و رشد می‌کنند؛ بنابراین شما نیاز به اصلاح ابروها بعد از کاشت  خواهید داشت.

طراحی مدل ابرو با کامپیوتر

ممکن است برخی از مراکز به طراحی های کامپیوتری قبل از کاشت ابرو مجهز باشند، این مساله اگر به صورت دستی و توسط کارشناس با تجربه انجام شود بهتر است چرا که با توجه به فرم کلی چهره بهترین و ایده آل ترین حالت ابرو طراحی می شود. در طراحی کامپیوتری بعد از تایید نهایی باز هم نیاز به ایجاد تغییراتی در فرم ابرو خواهد بود. طراحی ابروها چه با ابزارها و برنامه های کامپیوتری چه به صورت طراحی با متخصص باید کاملا قرینه، منظم و مطابق با فرم چهره باشد. همچنین مهم ترین بخش آن ایجاد خواب ابروی طبیعی و مناسب است که بعد از رویش فرد ابروهای ی با ظاهر طبیعی در اختیار داشته باشد. باید برای طراحی ابروهایتان به مرکزی مراجعه کنید که تجربه و مهارت بسیار بالایی در اختیار داشته باشند و طراحی دقیقی برای چهره تان انجام شود. امروزه با استفاده از کامپیوتر طراحی ابرو به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

در طراحی ابرو توسط کامپیوتر که به صورت دیجیتالی صورت می گیرد مراحل زیر پیش رو است :

  • ابتدا نیاز به سکن سه‌بعدی چهره برای بررسی اجزای صورت است
  • در مرحله دوم یک فرم سه بعدی از ابروها در نرم افزار ایجاد می شود
  • متخصص با توجه به مشاهدات ارائه شده پیشنهاداتی برای تغییر ارائه می کند
  • مدل های مختلفی از ابرو توسط نرم افزار تست و بررسی می شود.
  • اعمال مدل‌های مختلف ابرو بر اساس خواسته‌ها و نظرات متقاضی انجام می شود
  • متخصص کاشت ابرو بهترین مدل را برای تایید نهایی متقاضی نمایش می دهد
  • از ابروهای تایید شده یک شابلون تهیه و روی چهره قرار می گیرد
  • چاپ الگوی ازپیش‌طراحی‌شده روی صورت متقاضی قبل از انجام پیوند ابرو با استفاده از دوربین دیجیتال و هوش مصنوعی، جهت رفع احتمال خطا
  • خال‌کوبی نواحی چاپ شده بر روی صورت متقاضی

طراحی کامپیوتری کاشت ابرو چه مزایا و معایبی دارد؟

طراحی ابروها با استفاده از کامپیوتر این مزیت را دارد که شما بتوانید مدل های مختلف ابرو را روی چهره خود مشاهده نمایید. این مزیت برای افرادی که دچار سردرگمی برای انتخاب مدل ابروها هستند مناسب است و شما می توانید تاثیرات فرم های مختلف ابرو را در چهره تان متوجه شوید. ممکن است ندانید که چه مدل ابرو و یا تاج ابرویی به صورت شما می آید این نرم افزار کمک می کند که انواع ابروهای نازک تا کشیده را امتحان و ضخامت آن را نیز مورد بررسی قرار دهید. شاید شما خواستار ابروهای بسیار پهن باشید اما این مدل چهره تان را دچار تغییرات منفی نماید. بهترین و مناسب ترین مدل ابرو را می توانید به کمک این نرم افزار انتخاب کنید.

در مقابل ممکن است استفاده از طراحی کامپیوتری مقداری شما را سر درگم کند. اینکه شما صدها مدل ابرو را روی چهره تان ببینید انتخاب نهایی تان را دچار تردید خواهد کرد و این امر برای شما دشوار خواهد بود. در نهایت ناچار هستید که نظر متخصصین و پزشکان را مد نظر قرار دهید . در هر صورت ایده آل ترین فرم ابرو با توجه به تجربه و مهارتی که متخصصین کاشت ابرو کسب نموده اند به شما معرفی می شود. ایشان به خوبی می دانند که چه فرم ابرو و چه میزان پهنا یا کشیدگی مناسب چهره تان است و نمونه های موفقی از آن را به شما نشان می دهند که اطمینان بیشتری داشته باشید. در هر صورت طراحی با توجه به شرایط شما و ایده آل های ذهنی تان بسیار مطلوب تر از طراحی های دیجیتالی است .

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *