کاشت ابرو طبیعی

آیا ابروی کاشته شده نیاز به ترمیم دارد؟

با گذر معیار های زیبایی ابرو در خانم ها دچار تغییراتی شده است. پیش از این افراد علاقه داشتند که ابروهای نازک و کشیده داشته باشند، به همین منظور با استفاده از تاتو ابرو سعی در ایجاد فرم دلخواهشان نمودند. اما امروزه سلیقه و معیارهای زیبایی در افراد دچار تغییراتی شده است، این روزها هر چهره طبیعی تر باشد جذابیت بیشتری را در بر دارد. کاشت ابرو یکی از خدماتی است که می تواند با پیوند ابرو ایرادات و مشکلات ظاهری آن را برطرف کرده و تراکم ایده آلی را به ابروها ببخشد .بعد از کاشت ابرو فرد با چالشهای همراه است یکی از پرتکرار ترین سوالات از بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران در زمینه ترمیم بعد از کاشت است که آیا ابروی کاشته شده نیاز به ترمیم دارد یا خیر؟

بهترین کلینیک کاشت ابرو

ترمیم ابروهای کاشته شده

کاشت ابرو که از موهای طبیعی خود فرد کمک می‌گیرد و با استفاده از تکنیک های به روز دنیا انجام می شود. ابروهای کاشته شده کاملاً رشد می کنند و مانند ابروهای طبیعی نیاز به اصلاح خواهند داشت به همین دلیل یکی از بهترین مزایای پیوند ابرو امکان اصلاح و رنگ کردن ابروی کاشته شده است. این تکنیک برای افرادی مناسب است که دچار ریزش دائم ابروها شده‌اند و یا اینکه در این قسمت ابروهای بسیار نازک و ضعیفی را دارند. اما آیا ابروها بعد از کاشت باز هم نیاز به ترمیم دارند؟

برای پاسخ به این سوال چند مورد مدنظر قرار می گیرد به طور طبیعی تعدادی از گرافت های پیوند زده شده بعد از کاشت دچار ریزش می شوند، در این صورت مقداری از تراکم ابروها نسبت به روز اول کمتر می شود. این یک فرآیند کاملاً طبیعی است و ارتباطی با نحوه کاشت ابرو و یا تکنیک آن ندارد. به طور کلی مقداری از ابروهای کاشته شده دچار ریزش ابرو می شوند و این تنها به مسائل ژنتیکی و ویژگی های پوستی فرد بستگی دارد. اگر این ریزش کاشت ابرو انجام شده ترمیم شود. اما معمولاً تعداد گراف هایی که می ریزند چشمگیر نیست و نیازی به ترمیم در بسیاری از موارد نخواهد بود.

اگر شما در انتخاب کلینیک و پزشک متخصص برای کاشت ابرو دقت و وسواس به خرج دهید، ممکن است که هیچ وقت نیاز به ترمیم ابروهای کاشته شده نداشته باشید. از این رو انتخاب تیم مجرب و متخصص از اهمیت ویژه ای برخوردار است کاشت ابرو کمک میکند که ابروهای آسیب دیده شما به خوبی ترمیم شوند.

ترمیم در صورت سوختگی و ریزش ابرو

سوختگی ابرو

در در صورتی که بخشی از ابرو ها دچار ریزش شوند نیاز است که مجدد کاشت ابرو در آن قسمت انجام شود .این ریزش ممکن است به هر دلیلی اتفاق بیفتد که مهم ترین آنها ایجاد زخم شکستگی و یا سوختگی است. همانطور که می دانید در صورتی که زخم پوست عمیق و همراه با عفونت باشد، ممکن است قسمت هایی از ابرو را تحت تاثیر قرار دهد یا اینکه اگر بخشی از ابرو دچار سوختگی شود امکان رشد مجدد ابرو در آن ناحیه وجود ندارد و شما برای ترمیم باید کاشته دوباره انجام دهید.

یکی از مهمترین موارد مراقبت های بعد از کاشت ابرو است اگر شما به خوبی و تا زمانی که ریشه ابروها استحکام کافی را باز نیابند از ابروهای تا مراقبت کنید ممکن است دچار ریزش شده و در نهایت شما مجبور به ترمیم قسمت آسیب دیده شوید.

در صورتی که بخشی از ابرو ها دچار ریزش شوند نیاز است که مجدد کاشت ابرو در آن قسمت انجام شود این ریزش ممکن است به هر دلیلی اتفاق بیفتد که مهمترین آنها ایجاد زخم شکستگی و یا سوختگی است همانطور که می دانید در صورتی که زخم پوست عمیق و همراه با عفونت باشد ممکن است قسمت هایی از ابرو را تحت تاثیر قرار دهد یا اینکه اگر بخشی از ابرو دچار سوختگی شود امکان رشد مجدد ابرو در آن ناحیه وجود ندارد و شما برای ترمیم باید کاشته دوباره انجام دهید یکی از مهمترین موارد مراقبت های بعد از کاشت ابرو است اگر شما به خوبی و تا زمانی که ریشه ابروها استحکام کافی را باز نیابند از ابروهای تا مراقبت کنید ممکن است دچار ریزش شده و در نهایت شما مجبور به ترمیم قسمت آسیب دیده شوید.

چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان آن را ترمیم کرد ؟

کاندید کاشت ابرو

برای اینکه بتوانید ابروهایتان را ترمیم کنید باید اجازه دهید پروسه رشد ابرو ها کامل شود. ابروها به صورت طبیعی در هفته های دوم تا سوم موها دچار ریزش می‌شوند و مجدد رشد میکنند .این ریزش طبیعی است و در اثر شوک فولیکول ها ایجاد می شود، حدوداً و یا چهار ماه زمان لازم است تا شما نتیجه نهایی کاشت ابرو را مشاهده کنید. اگر بعد از پنج یا شش ماه مشاهده کردید که موهای کاشته شده شما رشد کردند می توانید برای ترمیم اقدام کنید.

آیا همه ابروهای کاشته شده نیاز به ترمیم دارند ؟

کاشت ابرو در بسیاری از موارد نیازی به ترمیم ندارد، عوامل ژنتیکی و ویژگی های پوستی تاثیر بسزایی در تراکم بعد از کاشت دارد، اما تکنیک و روش کاشت ابرو هم در آن دخیل است. از این رو کلینیک معتبر به شما تضمین می دهد که بالاترین تراکم ممکن را در ابروهای تان ایجاد کند. اگر به خوبی از ابرها مراقبت کنید تراکم بالاتر از آن را دریافت می نماید.

آیا میتوان برای ترمیم ابرو کاشته شده از تاتو استفاده کرد؟

اگر ریزش ابروها بسیار جزئی باشند می توانید از روش های تاتو طبیعی مانند میکروبلیدینگ کمک بگیرید .همچنین امکان کاشت ابرو روی ابروهای تاتو شده نیز وجود دارد. برای ایجاد تراکم بیشتر میتوانید قسمت هایی از ابرو را تتو نمایید اما توجه داشته باشید که در ادامه نتیجه کار ممکن است غیر طبیعی جلوه کند و در نهایت پروژه کاشت ابروی تان را دچار خلل کند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *