کاشت ابرو طبیعی

آیا ابروی کاشته شده نیاز به ترمیم دارد؟

ترمیم ابرو کاشته شده از جمله اقداماتی است که باید پس از جراحی ابرو آن را انجام داد. روند ابرو کاشتن نیاز به مراقبت های ویژه دارد. این مراقبت ها پس از کاشت بیشتر نیز می شود و در برخی موارد نیاز است که برای ابروی کاشته شده، ترمیم نیز انجام داد. اگر شما نیز می خواهید درباره ترمیم ابرو کاشته شده اطلاعات کسب کنید با ما در این مقاله همراه باشید.

بهترین کلینیک کاشت ابرو

ترمیم ابروهای کاشته شده

در کاشت ابرو از موهای طبیعی خود فرد کمک می‌گیرند. این کار با استفاده از روش های به روز دنیا انجام می شود. ابروهای کاشته شده شروع به رشد می کنند و مانند ابروهای طبیعی نیاز به اصلاح خواهند داشت. به همین دلیل یکی از بهترین مزایای پیوند ابرو امکان اصلاح وکوتاه کردن ابرو بعد از کاشت است. این تکنیک برای افرادی مناسب است که دچار ریزش دائم ابروها شده‌اند و یا اینکه در این قسمت ابروهای بسیار نازک و ضعیفی را دارند. اما آیا ابروها بعد از کاشت باز هم نیاز به ترمیم دارند؟

برای پاسخ به این سوال چند مورد مدنظر قرار می گیرد. به طور طبیعی تعدادی از گرافت های پیوند زده شده بعد از کاشت دچار ریزش می شوند، در این صورت مقداری از تراکم ابروها نسبت به روز اول کمتر می شود. این یک فرآیند کاملاً طبیعی است و ارتباطی با نحوه کاشت و یا تکنیک آن ندارد. به طور کلی مقداری از ابروهای کاشته شده دچار ریزش می شوند. این تنها به مسائل ژنتیکی و ویژگی های پوستی فرد بستگی دارد. معمولاً تعداد گراف هایی که می ریزند چشمگیر نیست و نیازی به ترمیم در بسیاری از موارد نخواهد بود.

اگر شما در انتخاب کلینیک و پزشک متخصص برای کاشتدقت و وسواس به خرج دهید، ممکن است که هیچ وقت نیاز به ترمیم ابروهای کاشته شده نداشته باشید. از این رو انتخاب تیم مجرب و متخصص از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با ابرو کاشتن می توانید ابروهای آسیب دیده خود را به خوبی ترمیم کنید.

ترمیم پس از سوختگی و ریزش ابرو

سوختگی ابرو

در صورتی که بخشی از ابرو ها دچار ریزش شوند نیاز است که مجدد کاشت در آن قسمت انجام شود .این ریزش ممکن است به هر دلیلی اتفاق بیفتد که مهم ترین آنها ایجاد زخم، شکستگی و یا سوختگی است. همانطور که می دانید در صورتی که زخم پوست عمیق و همراه با عفونت باشد، ممکن است قسمت هایی از ابرو را تحت تاثیر قرار دهد یا اینکه اگر بخشی از ابرو دچار سوختگی شود امکان رشد مجدد ابرو در آن ناحیه وجود ندارد و برای ترمیم بایستی کاشت را دوباره انجام دهید.

یکی از مهمترین موارد مراقبت های بعد از کاشت ابرو این است که اگر تا زمان بازیابی ریشه و استحکام کافی در ابرو از آن مراقبت نکنید، می بایست برای ترمیم ابرو کاشته شده اقدام کنید.

زمان ترمیم کاشت ابرو

کاندید کاشت ابرو

برای اینکه بتوانید ابروهایتان را ترمیم کنید باید اجازه دهید پروسه رشد ابرو ها کامل شود. ابروها به صورت طبیعی در هفته های دوم تا سوم موها دچار ریزش می‌شوند و مجدد رشد می کنند. این ریزش طبیعی است و در اثر شوک فولیکول ها ایجاد می شود، حدوداً و یا چهار ماه زمان لازم است تا شما نتیجه نهایی کاشت را مشاهده کنید. اگر بعد از پنج یا شش ماه مشاهده کردید که موهای کاشته شده شما رشد کردند می توانید برای ترمیم اقدام کنید.

ایا کاشت ابرو نیاز به ترمیم دارد؟

کاشتن ابرو در بسیاری از موارد نیازی به ترمیم ندارد. عوامل ژنتیکی و ویژگی های پوستی تاثیر به سزایی در تراکم بعد از کاشت دارد. اما استفاده از بهترین روش کاشت ابرو هم در آن دخیل است. از این رو کلینیک معتبر به شما تضمین می دهد که بالاترین تراکم ممکن را در ابروهای تان ایجاد کند. اگر به خوبی از ابروها مراقبت کنید تراکم بالاتر از آن را دریافت می نماید.

آیا میتوان برای ترمیم ابرو کاشته شده از تاتو استفاده کرد؟

اگر ریزش ابروها بسیار جزئی باشند می توانید از روش های تاتو طبیعی مانند میکروبلیدینگ کمک بگیرید .همچنین امکان کاشت ابرو روی تاتو نیز وجود دارد. برای ایجاد تراکم بیشتر می توانید قسمت هایی از ابرو را تتو نمایید اما توجه داشته باشید که در ادامه نتیجه کار ممکن است غیر طبیعی جلوه کند و در نهایت پروسه کاشت را دچار خلل کند.

مطالب مرتبط
2 پاسخ
  1. اگر بعد از گذشت دوران نقاهت باز ریزش داش ابروی کاشته شده ،نیاز به ترمیم هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *