درباره کلینیک

درباره کلینیک راما

کلینیک روما با ارائه خدمات کاشت مو و کاشت ابرو در خدمت عزیزان است تا با ارائه نوین ترین روش های روز دنیا و استفاده از به روز ترین تکنیک های موجود خدماتی نوین و رضایتبخش را عرضه کند. در این کلینیک از افراد متخصص و فوق تخصص برای کاشت ابرو کمک گرفته می شود که بعد از کاشت ابروها کاملا طبیعی، زیبا و با بافتی بسیار شبیه به ابروهای طبیعی به نظر می رسند. کاشت مو و ابرو در این مرکز با استفاده از افراد متخصص و طبق آخرین متدهای ارائه شده روز دنیا انجام می شود.

درباره کلینیک
بوکال فت

بوکال فت

امروزه داشتن چهره هایی با برجستگی های خاص بسیار محبوب شده است. افرادی که تمایل دارند چربی های صورت را به گونه ای فرم دهی کنند

کاشت مو

کاشت مو

موها مهم ترین بخش هر صورت برای جذابیت است که تاثیر در ظاهر فرد خواهد داشت.یکی از تکنیک های جوانسازی در افراد کاشت مو است.

لاغری غبغب

لاغری غبغب

با افزایش وزن چهره افراد نیز چاق و پرتر می شود. چاقی صورت باعث می شود سن افراد بیشتر و زیبایی ظاهری شان تحت تاثیر قرار بگیرد.

کاشت ابرو

کاشت ابرو

ابروها اعضای مهمی در زیبایی، جوانی و منحصر به فرد بودن محسوب می شوند. بدون ابرو چهره بسیار افتاده و سن بالاتر از آنچه است به نظر می رسد.

ساعات کاری

کلینیک زیبایی راما همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ شب آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم می‌باشد.

پزشک متخصص

کلینیک زیبایی راما با مجهز ترین امکانات و پزشکان متخصص آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

سوالات متداول کلینیک راما
پرسش های متداول

بله کاشت ابرو برای افرادی که در اثر برخی عوامل مانند مصرف دارو و یا استفاده از مواد آرایشی نا مرغوب دچار کاهش حجم شده اند نیز انجام می شود.

کاشت ابرو نیازی به استراحت مطلق ندارد. تنها در روز جراحی استراحت نسبی لازم است و بعد از دو روز می توانید فعالیت های روزمره را آغاز نمایید.

خیر ، در روش کاشت ابرو ها فقط از بانک موی مناسب و توسط خود فرد استفاده می شود.پیوند مو باید از موهای خود شخص صورت بگیرد.

بله ، کاشت ابرو در این کلینیک بر اساس معیارها و استاندارهای زیبایی و به صورت کاملا مطابق و متقارن اصورت می گیرد.

بعد از پایان دوره نقاهت و حدودا 2 ماه بعد می توان موهای ابرو را رنگ کرد.