خدمات

کاشت تخصصی ابرو

کلینیک روما با ارائه خدمات کاشت مو و کاشت ابرو در خدمت عزیزان است تا با ارائه نوین ترین روش های روز دنیا و استفاده از به روز ترین تکنیک های موجود خدماتی نوین و رضایتبخش را عرضه کند. در این کلینیک از افراد متخصص و فوق تخصص برای کاشت ابرو کمک گرفته می شود که بعد از کاشت ابروها کاملا طبیعی، زیبا و با بافتی بسیار شبیه به ابروهای طبیعی به نظر می رسند. کاشت مو و ابرو در این مرکز با استفاده از افراد متخصص و طبق آخرین متدهای ارائه شده روز دنیا انجام می شود.

خدمات کاشت ابرو
کاشت مو

کاشت مو

موها مهم ترین بخش هر صورت برای ایجاد جذابیت و زیبایی است که تاثیر به سزایی در ظاهر فرد خواهد داشت.یکی از تکنیک های جوانسازی در افراد کاشت مو است که با روش های نوین و تکنولوژی روز دنیا در کلینیک انجام می شود. کاشت مو یکی از بهترین تصمیمات برای ایجاد تغییرات بزرگ در چهره است که جوانی و شادابی را به ارمغان می آورد.

لاغری غبغب

با افزایش وزن چهره افراد نیز چاق و پرتر می شود. چاقی صورت باعث می شود سن افراد بیشتر و زیبایی ظاهری شان تحت تاثیر قرار بگیرد. تجمع چربی در غبغب به شدت در فرم کلی صورت تاثیر گذار است و با ساکشن نمودن این ناحیه می توان جوانسازی و زیبایی را ایجاد نمود. لاغری غبغب به صورت سرپایی بوده و با نتایج بسیار چشمگیری برای مراجعین همراه می باشد.

خدمات کاشت ابرو
خدمات بوکال فت صورت

امروزه داشتن چهره هایی با برجستگی های خاص و کانتور شده بسیار محبوب شده است. خانم ها و آقایانی که تمایل دارند چربی های صورت را به گونه ای فرم دهی کنند که چهره لاغر تر و زیباتری داشته باشند از تکنیک بوکال فت برای ایجاد فرم دهی بهتر و زیباتر چهره کمک می گیرند. بوکال فت چربی اضافی در ناحیه زیر گونه را برداشته و با ایجاد کات گونه در آن چهره را کشیده و لاغر تر می نماید.

سوالات متداول کلینیک راما
پرسش های متداول

بله کاشت ابرو برای افرادی که در اثر برخی عوامل مانند مصرف دارو و یا استفاده از مواد آرایشی نا مرغوب دچار کاهش حجم شده اند نیز انجام می شود.

کاشت ابرو نیازی به استراحت مطلق ندارد. تنها در روز جراحی استراحت نسبی لازم است و بعد از دو روز می توانید فعالیت های روزمره را آغاز نمایید.

خیر ، در روش کاشت ابرو ها فقط از بانک موی مناسب و توسط خود فرد استفاده می شود.پیوند مو باید از موهای خود شخص صورت بگیرد.

بله ، کاشت ابرو در این کلینیک بر اساس معیارها و استاندارهای زیبایی و به صورت کاملا مطابق و متقارن اصورت می گیرد.

بعد از پایان دوره نقاهت و حدودا 2 ماه بعد می توان موهای ابرو را رنگ کرد.